Carregant

Si us plau, esperi

SGT/2026/7

328,329,330,331/2026 Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell 2025
El contracte té per objecte el subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell, a la via publica. S'haurà de realitzar de conformitat amb el "Projecte Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància Modificat" aprovat per la Junta de Govern Local, en sessió ordinària, el 23 de març de 2026.
Import sense IVA
242.447,57 EUR
Estat Publicat
Periode de sol·licituds
02/de set./2026 - 01/d’oct./2026 23:59
Òrgan de contractació Ajuntament de Sabadell
Òrgan de contractació
Junta de Govern Local
Tipus de contracte Subministraments
Tipus de procediment
Obert
SARA
Valor estimat 242.447,57 EUR
Nº lots 4

Forma de presentació



La presentació de l'oferta es realitzarà en el navegador, haureu de disposar dels components necessaris per poder signar la vostra oferta electrònica.

És important que llegiu detingudament les restriccions establertes a la presentació d'ofertes.
Independentment que l'oferta es presenti des del navegador, aquesta serà encriptada en la vostra màquina abans de l'enviament, garantint-ne la confidencialitat fins a l'acte d'obertura del sobre
  • Tamany màxim per document: 100 MB (En cas de requerir-se la seva signatura la mida màxima es rebaixa a 20 MB)

  • Tamany màxim de l'oferta: 1 GB

  • Formats de document permesos: doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, rar, rtf, sxw, abw, pdf, pdf/a, jpg, jpeg, bmp, tiff, tif, txt, odt, ods, odp, odi, dwg, dxf, zip

Estructura de l'oferta

  • Sobre de clàusules administratives
    • DEUC - Document Europeu Únic de Contractació
    • Solvència econòmica i financera
    • Solvència tècnica o professional
  • Sobre de condicions tècniques i econòmiques
    • Ampliació del termini de garantia (Annex 4B: per lots)
    • Ampliació del termini de garantia (Annex 4C: oferta integradora)
    • Baixa econòmica (Annex 4B: per lots)
    • Baixa econòmica (Annex 4C: oferta integradora)

Divisió de l'expedient en lots

Lot Título Import sense IVA Estat
35120000-1 Sistemes i dispositius de vigilància i seguretat 

45233200-1 Treballs diversos de pavimentació 

1 Àmbit 1 - RENFE Sabadell Centre El contracte té per objecte el subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell, a la via publica. 60.426,59 Publicat
35120000-1 Sistemes i dispositius de vigilància i seguretat 

45233200-1 Treballs diversos de pavimentació 

2 Àmbit 2 - RENFE Sud El contracte té per objecte el subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell, a la via publica. 33.731,15 Publicat
35120000-1 Sistemes i dispositius de vigilància i seguretat 

45233200-1 Treballs diversos de pavimentació 

3 Àmbit 3 - FGC PARC DEL NORD El contracte té per objecte el subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell, a la via publica. 25.553,17 Publicat
35120000-1 Sistemes i dispositius de vigilància i seguretat 

45233200-1 Treballs diversos de pavimentació 

4 Àmbit 4 - CASTELLARNAU El contracte té per objecte el subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell, a la via publica. 122.736,66 Publicat

Documents i enllaços publicats de l'expedient

document
Plec tècnic

Projecte

Descarregar

Plec administratiu

PCAP i annexos del 2 al 6

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 1 - Quadre Resum

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 3 - Instruccions per omplir el DEUC

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 3 - Document Europeu Únic de Contractació (DEUC)

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 4B - Model d'oferta econòmica per lots

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 4C - Model d'oferta integradora

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 5 - Model de declaració de la part del contracte a subcontractar

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 6 - Model d'aval de garantia definitiva

Descarregar

Informe justificatiu

Informe tècnic inici licitació

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Informe jurídic inici licitació

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Pressupost TCQ

Descarregar

Document d'aprovació de l'expedient

Acord inici licitació

Descarregar

Anuncis de licitació publicats

  • Anuncio de licitación

    Publicat el 03/09/2026 a les 04:31

    Veure Anunci
Per poder formular preguntes ha d'estar prèviament registrat, o bé manifestar l'interès mitjançant la inscripció d'una sol·licitud