Carregant

Si us plau, esperi

COM/2026/20

Prestació dels serveis de producció audiovisual (fotografia, vídeo i imatges i vídeos amb dron) de l'Ajuntament de Sabadell.
La selecció i homologació de professionals o empreses per a dur a terme serveis de fotografia i vídeo de caràcter informatiu, institucional i promocional de l'Ajuntament de Sabadell.
Import sense IVA
84.741,10 EUR
Estat Publicat
Periode de sol·licituds
01/de set./2026 00:01 - 15/de set./2026 23:59
Òrgan de contractació Ajuntament de Sabadell
Òrgan de contractació
Junta de Govern Local
Tipus de contracte Serveis
Tipus de procediment
Obert
SARA No
Valor estimat 169.482,20 EUR
Nº lots 3

Forma de presentació



La presentació de l'oferta es realitzarà en el navegador, haureu de disposar dels components necessaris per poder signar la vostra oferta electrònica.

És important que llegiu detingudament les restriccions establertes a la presentació d'ofertes.
Independentment que l'oferta es presenti des del navegador, aquesta serà encriptada en la vostra màquina abans de l'enviament, garantint-ne la confidencialitat fins a l'acte d'obertura del sobre
  • Tamany màxim per document: 100 MB (En cas de requerir-se la seva signatura la mida màxima es rebaixa a 20 MB)

  • Tamany màxim de l'oferta: 1 GB

  • Formats de document permesos: doc, docx, xls, xlsx, ppt, pptx, rar, rtf, sxw, abw, pdf, pdf/a, jpg, jpeg, bmp, tiff, tif, txt, odt, ods, odp, odi, dwg, dxf, zip

Estructura de l'oferta

  • Documentació administrativa
    • DEUC - Document Europeu Únic de Contractació
  • Oferta tècnica o avaluable mitjançant judici valor
    • Criterio técnico subjetivo con acreditación mediante varios documentos
  • Oferta econòmica o avaluable mitjançant fórmules
    • 21. Preu
    • Lot 1: Realització i edició de reportatges fotogràfics
      • Mitjans tècnics
    • Lot 2: Creació, producció i edició de vídeos
      • Mitjans tècnics
    • Lot 3: Captació d'imatges i vídeos aèries amb dron.
      • Mitjans tècnics

Divisió de l'expedient en lots

Lot Título Import sense IVA Estat
79961000-8 Serveis de fotografia 

1 Realització i edició de reportatges fotogràfics Serveis de fotografia 28.511,35 Publicat
79961000-8 Serveis de fotografia 

2 Creació, producció i edició de vídeos Producció de pel·lícules i cintes de vídeo de publicitat, propaganda i informació 41.229,75 Publicat
79961000-8 Serveis de fotografia 

3 Captació d'imatges i vídeos aèries amb dron. Captació d'imatges aèries amb dron. 15.000,00 Publicat

Documents i enllaços publicats de l'expedient

document
Plec tècnic

PPT- Plec prescripcions tècniques

Descarregar

Plec administratiu

PCAP- Plec clausules administratives

Descarregar

Informe justificatiu

INFORME TÈCNIC DE NECESSITAT

Descarregar

Document d'aprovació de l'expedient

Acord aprovació expedient

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 3- DEUC

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Instruccions omplir Annex 3 DEUC

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 4 oferta econòmica

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 5 Adscripció a mitjans

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 6 - Subcontractació

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 7 Avals

Descarregar

Documents addicionals a publicar

Annex 8 -Quadre característiques contracte basat

Descarregar

Documents addicionals a publicar

ANNEX 9 Model encàrrec directe contracte basat

Descarregar

Documents addicionals a publicar

ANNEX 1 Quadre resum

Descarregar

Meses d'obertura de la licitació.

COM/2026/20: Sobre C

23 de setembre 2026 12:00

Pendent

Anuncis de licitació publicats

  • Anuncio de licitación

    Publicat el 31/08/2026 a les 08:05

    Veure Anunci
Per poder formular preguntes ha d'estar prèviament registrat, o bé manifestar l'interès mitjançant la inscripció d'una sol·licitud